موقعیت هدر
(Header)
عنوان صفحات
(PageTitle)
وسط بالا
(Center-Top)
 
شرایط استفاده از خدمات

قوانین و مقررات استفاده از سایت

به وب سایت ساحل الماسی خوش آمدید!

این صفحه قوانین و مقررات استفاده از سایت را شرح می‌دهد.

با ورود به این سایت و استفاده از خدمات آن، شما متعهد به رعایت تمامی این قوانین هستید.
1. عضویت:
عضویت در سایت رایگان است و برای استفاده از برخی از خدمات، مانند دوره‌های آموزشی، نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری دارید.اطلاعات خود را به درستی و به‌روز نگه دارید.در حفظ محرمانگی رمز عبور خود کوشا باشید و از به اشتراک گذاشتن آن با دیگران خودداری کنید.

2. محتوای سایت:
تمامی محتوای این سایت، شامل متن، تصاویر، ویدئو و فایل‌ها، دارای حقوق کپی‌رایت هستند و هرگونه استفاده از آنها بدون مجوز کتبی ممنوع است.به اشتراک گذاری، کپی برداری، بازنشر یا فروش هرگونه محتوای این سایت، به هر شکل و روشی، به شدت ممنوع است.در صورت مشاهده هرگونه تخلف، لطفاً مراتب را به ما اطلاع دهید.

3. دوره‌های آموزشی:
برخی از دوره‌های آموزشی این سایت پولی هستند و برای دسترسی به آنها باید هزینه اشتراک پرداخت کنید.پس از خرید دوره، به محتوای آن به صورت آنلاین دسترسی خواهید داشت.اشتراک گذاری محتوای دوره‌ها با دیگران به هر شکل و روشی ممنوع است.در صورت نقض این قانون، دسترسی شما به دوره لغو خواهد شد و ممکن است با اقدامات قانونی روبرو شوید.

4. رفتار کاربران:
از توهین، فحاشی، افترا و هرگونه رفتار غیر اخلاقی به دیگر کاربران خودداری کنید.محتوای مضر، غیرقانونی یا مغایر با شئونات اسلامی در سایت منتشر نکنید.از اسپم و تبلیغات غیر مجاز در سایت خودداری کنید.

5. مسئولیت:
شما مسئول تمامی اعمالی هستید که در این سایت انجام می‌دهید.سایت ساحل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی کاربران و یا عواقب ناشی از استفاده از آن محتوا ندارد.

6. بازپرداخت:
در حال حاضر، امکان بازپرداخت وجه برای دوره‌های آموزشی خریداری شده وجود ندارد.قبل از خرید دوره، توضیحات و شرایط آن را به دقت مطالعه کنید.در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشکل خود را شرح دهید.

7. نظرات کاربران:
برای ارتقای کیفیت خدمات و محتوای سایت، از شما تقاضا داریم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.از ارسال نظرات توهین آمیز، غیر اخلاقی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنید.نظرات شما پس از بررسی و تأیید، در سایت منتشر خواهد شد.

8. تغییرات:
قوانین و مقررات این سایت ممکن است در هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییر کند.با ورود به سایت و استفاده از خدمات آن، شما متعهد به رعایت قوانین جدید هستید.

9. تماس با ما:
در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید از طریق اطلاعات تماس با ما تماس بگیرید.با احترام

وسط پایین
(Center-Bottom)